Zobacz galerię zdjęć z zajęć pozalekcyjnych: Koła zainteresowań
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE:
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
- I, II, III, IVA, V, VI, VIIB, VIII – p. Anna Kafel
- IVB, VIIA – p. Wioleta Kłósek
Logopedia – p. Agnieszka Jagielska-Czura
Rewalidacja – indywidualny harmonogram
Trening Umiejętności Społecznych – p. Joanna Pasik
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Klasy I-III – wychowawcy klas
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IV j. polski- p. Anna Wandyszewska/ p.Wioleta Kłósek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IV matematyka – p. Katarzyna Wojnicka
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. V j. polski – p. Monika Dziechciowska /p. Wioleta Kłósek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. V matematyka - p. Monika Paś
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. VI j. polski - p. Anna Wandyszewska
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. VI matematyka - p. Renata Kania
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. VII j. polski – p. Monika Dziechciowska /p. Wioleta Kłósek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. VII matematyka – p . Małgorzata Gawron
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. VIII (przygotowujące do E8) j. polski – p. Iwona Sadłowska-Kudła /p. M. Dziechciowska
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. VIII (przygotowujące do E8) matematyka –p. Małgorzata Gawron/p. Katarzyna Wojnicka
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia
Zajęcia szachowe kl. I, II – p. Małgorzata Koźlak
Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne kl. I-III – p. Beata Boligłowa, kl. IV-VIII - p. Agnieszka Zawadzka - Łachowska
Zajęcia z programowania kl. II – III – p. Beata Mróz-Olkuska, p. Małgorzata Wójcik
Zajęcia rozwijające zainteresowania taneczne kl. I-III, IV-VIII –p. Paulina Piwosz
Zajęcia sportowe kl. I-III, IV-VIII– p. Jakub Nowak, p. Aleksandra Iżykiewicz
Zajęcia rozwijające umiejętności techniczno-konstrukcyjne kl. I-III- p .Monika Migas-Pustuła
Zajęcia rozwijające z edukacji ekologicznej kl. IV-VIII – p. Maria Nowak, kl. I-III –p. Marta Sobańska
Zajęcia muzyczno-relaksacyjne kl. I-III - p. Małgorzata Gajek
Zajęcia z papieroplastyki kl. I-III – p. Wanda Świątek
„W świecie X muzy” - zajęcia filmowe kl. IV-VIII – p. Iwona Sadłowska-Kudła
„Wesoła kostka”-klub gier planszowych kl. IV-VIII - p. Iwona Sadłowska-Kudła
Koło dziennikarskie kl. IV-VIII– p. Anna Wandyszewska
Zajęcia wokalne kl. IV-VIII – p. Marek Domański
Zajęcia dodatkowe odpłatne
Oyama karate
FarPlanet – zajęcia z robotyki
Smyki z gimnastyki – gimnastyka korekcyjna
Zajęcia fotograficzne we współpracy z MDK Fort 49 „Krzesławice” – p. Zbigniew Łata