Eko-Kornelowcy

Eko-Kornelowcy - 2023/2024

ODCZARUJEMY PAJĄKI!

Eko-Kornelowcy zapraszają do obejrzenia filmu przedstawiającego zrealizowany projekt "Odczarujemy Pająki"  w ramach programu "Projektanci Edukacji" 2024

Link do filmu

Sukces Eko-Kornelowców

Z radością informuję, że szkolny zespół „Eko-Kornelowcy” został laureatem w Ogólnopolskim Konkursie „Projektanci edukacji ”.
Cieszymy się, że nasz projekt „Odczarujemy Pająki” ZWYCIĘŻYŁ!
Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy wspierali  projekt i brali udział w głosowaniu. Nasza nagrody to: grant 1000 złotych na realizację projektu, dyplomy Projektantów Edukacji, wpisanie szkoły na Mapę Dobrze zaPROJEKTowanej Edukacji, oraz otrzymanie odznaki i certyfikatu Dobrze zaPROJEKTowana szkoła.
WIELKIE GRATULACJE dla zespołu!
Maria Nowak, opiekunka zespołu

ODCZARUJEMY PAJĄKI

Szkolny zespół uczniów Eko-Kornelowcy przygotował w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Projektanci Edukacji NOWY projekt pod tytułem  ODCZARUJEMY PAJĄKI.
Link do naszego projektu
Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i od poniedziałku, 4 grudnia do 14 grudnia prosimy o GŁOSOWANIE I WSPIERANIE NASZEJ SZKOŁY
Prosimy oglądać zdjęcia w zakładce Galeria.

20231127_145335.jpg (800×352)

Eko-Kornelowcy - 2022/2023

SUKCES EKO-KORNELOWCÓW

OWOCOWA ENERGIA A PRZYSZŁOŚĆ

Z wielką radością informujemy, że szkolny zespół „Eko-Kornelowcy” został laureatem w Ogólnopolskim Konkursie „Projektanci edukacji ”. Cieszymy się, że nasz kolejny projekt ekologiczny „OWOCOWA ENERGIA a przyszłość”    ZWYCIĘŻYŁ!
Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wspierali nasz projekt i brali udział w głosowaniu.
Oto laureaci:

Julia Ciepła, Oliwia Cybula, Nadiia Kharchuk, Karolina Leniartek, Anna Stolarska, Joanna Wagner, Maciej Zawiślak (klasa 7B) Agata Biziorek, Oliwia Malik, Natalia Tiukało, Natalia Żmuda, (klasa 8D).

GRATULUJEMY!

Zapraszamy do zapoznania się z z naszym nagrodzonym projektem:-)

Eko-Kornelowcy - 2021/2022

Drugie życie słoików  "Las w słoiku"

Uczniowie klas I - VIII podjęli kolejne ekologiczne wyzwanie. Wzięli udział w konkursie DRUGIE ŻYCIE SŁOIKÓW, który zorganizowali Eko-Kornelowcy.
Zachwycające, kreatywne zielone słoiki wykonane przez uczniów i zaprezentowane podczas wystawy w holu szkoły  wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród uczniów, rodziców i  gości odwiedzających naszą szkolę. Las w słoiku jest świetną pomocą dydaktyczną, służy do obserwacji procesu fotosyntezy zachodzącej u roślin i procesu obiegu materii w przyrodzie. Zielone słoiki są też piękną dekoracją.
Gratulujemy pomysłów!

Zapraszamy do oglądania zdjęć w zakładce Galeria oraz FILMU Z REALIZACJI PROJEKTU NA SZKOLNYM FB: https://fb.watch/cvSMN88NGJ/
BRAWO MY!

SUKCES EKO-KORNELOWCÓW

Z wielką radością informujemy, że szkolny zespół „Eko-Kornelowcy” został laureatem w Ogólnopolskim Konkursie „Projektanci edukacji ”. Cieszymy się, że nasz kolejny projekt ekologiczny „Zielona zatoka i Sanatorium roślin” ZWYCIĘŻYŁ!
Nasza nagrody to: grant 1000 złotych na realizację projektu, dyplomy Projektantów Edukacji, wpisanie szkoły na Mapę Dobrze zaPROJEKTowanej Edukacji, półroczna prenumerata magazynu FOCUS dla szkoły oraz otrzymanie odznaki i certyfikatu Dobrze zaPROJEKTowana szkoła.
Oto laureaci: Julia Ciepła, Julia Duklas, Oliwia Cybula, Nadiia Kharchuk, Karolina Leniartek, Anna Stolarska, Joanna Wagner, Maciej Zawiślak (klasa 6B) Oliwia Malik, Natalia Żmuda (klasa 7D).
GRATULUJĘ i życzę dalszych sukcesów zespołowi.
Opiekun zespołu – Maria Nowak